Kliendid meist

“Hoolimata napist ajakavast sujus kõik kenasti – casting ja muu logistika käis kui õlitatult.”

Ragnar Veermäe
A3IA projektijuht

 

“Tellisime oma suurüritusele videokajastuse ja igaks järgnevaks päevaks oli eelmise päeva materjal kokku monteeritud humoorikateks videoteks. Tegu on väga dünaamilise tööajaga ettevõttega, kes suhtub paindlikult ja kiirelt kliendi soovidesse.”

Helina Loor
EUDC 2008 (Euroopa ülikoolide meistrivõistlused väitluses) peakorraldaja


“Oleme tellinud Cube Productions’ist teles kasutamiseks reklaamfilme ja tooteprototüüpide lühiklippe. Reklaamid toimisid väga hästi ja klippe kasutasime ETV saates Paar. Soovitan Cube’i tegijaid hea meelega.”

Heikki Haldre
Netikuller.ee ja ICS Investments tegevjuht

“Oleme teinud Cube Productions’iga pikaajalist koostööd ja mind on alati võlunud nende meeskonna pühendumus parima kvaliteedi saavutamisel, kuitahes lihtne töö esmapilgul ka ei tunduks.”

Alar Ojastu
Sisustusinfo tegevjuht

“Viisime Cube’iga koostöös ellu hullumeelset plaani – teha teadlastega filmi teadlastest. Ülesande tegi lihtsamaks Cube’i operaator, kes jagas nii filmikunsti kui psühholoogiat!”

Andero Uusberg
Tartu Ülikooli doktorant

“Cube tegi meile kiirelt ja kvaliteetselt promofilmi. Hindan väga kõrgelt firma operatiivsust: inimesed olid kättesaadavad kellaajast sõltumata ja progress silmaga nähtav. Soovitan!”

Marge Rahu
Buduaar Meedia asutaja ja juhatuse liige

“Lihtne” on sõna, millega iseloomustaksin Cube Productionsiga koostööd. Seoses Kopparbergi Äkta Torr teleklipi tootmisega sujuski kõik lihtsalt. Pidevalt oli olemas ülevaade projektist ning selle arendustest. Võimalus protsessi juures viibida ning omada infot kõikidest muudatustest.”

Liisi Kaupmees
Dunkri Kaubanduse AS tootejuht

“Koostöö sujus suurepäraselt! Kõige enam rõõmustas, et tiimil on palju uudseid ja lahedaid ideid, mis üle ootuste hästi nii graafiliselt ja tehniliselt ka teostati!

Ene-Maris Tali
ETV produtsent