Firmast

Cube Productions on laiapõhjaline videotootmise teenuseid pakkuv ettevõte, teguteme turul kuuendat aastat. Spetsialiseerume paralleelselt mõlemile alale: filmimisele ja järeltöötlusele, pakkudes täisteenust alates pre productionsist ja lõpetades post productions‘iga.

Firmat juhib produtsent-režissöör Peeter Nieler ning parima tulemuse saavutamisse panustavad kõik meeskonnas. Meie produtsentidel on suur tootmiskogemus teadmistega väge erinevatest tootmisstsenaariumidest. See lubab komplekteerida Teie projektispetsiifikale vastava meeskonna, mille liikmetel on otsene kogemus väljakutsetega, mida Teie projekt võib esitada.

 

Meeskond

 

Peeter Nieler. Cube’i juhtoinas, režissöör ja produtsent. Tegelenud ettevõtlusega kogu elu, on ta oma turundusalaste kogemuste poolest hea kuulaja ja nõuandja. Produtsendina tegutseb seitsmendat aastat, olles juhtinud kümneid tele-, telereklaami ja filmiprojekte.

  

Maria Reinup. Režissöör ja produtsent, kes on loonud mitmeid muusikavideosi, dokumentaalfilme ja telereklaame. Lõpetab käesolevalt Balti Filmi- ja Meediakoolis õpinguid.

 

Carlos Santos Silva. Iseõppinud ent väga andekas animaator, kes on tegelikult portugaallane. Teinud palju eri projekte, tema täielikum showreel on näha kui klikkida siin kõrval Vimeo ikoonil.

  

Martin Himbek. Monteerija, operaator ja efektispets – tema on meie universaalsõdur. Kui on vaja midagi üles võtta, see efektselt kokku monteerida ja efektidega ilustada, siis on nii mõnegi projekti jaoks Martin piisav  meeskond!

  

Frank Normet. Õpib hetkel Balti Filmi- ja Meediakoolis ja muul ajal filmib, monteerib ja sebib sebib Cube’i stuffi. Frank on hea tunnetusega monteerija ja kiire õppija, temast te alles kuulete!