Ansambel Ursula ja Cube esitlevad homme Rock Cafes tõsielufilmi “Kisub tantsule”

Ansambel Ursula ja Cube esitlevad homme Rock Cafes tõsielufilmi “Kisub tantsule”
08
juuni
2007

Eesti noorte seas ülipopulaarne ansambel Ursula on valmis saanud filmiga “Kisub tantsule”. Film on noore filmimehe Mattias Naani debüüt ja Cube Productionsi ühtlasi esimene Cube Productionsi täispikk dokumentaalfilm.

Omanäoline “kultusbänd”, mille lugudest ehk rahvale enim tuntud on “Tiffer”, “Heiki”, “Neeger” ja “Ehitaja” on sedapuhku lähenenud ka oma esimesele DVDplaadile pisut ebatavalise nurga alt. Nimelt ei näe fännid DVD peal bändi täispikka kontserti, vaid filmi bändi tuuritamisest ja lavatagusest elust. Plaadil on hulgaliselt naljakaid lisasid nii muusikavideote kui väljajäetud kaadrite näol muusikavideo tegemisest.

“Kuna bänd plaanib sügisest alates minna pikemale puhkusele, siis oli täpselt paras aeg luua fännidele ja muidu huvilistele vaatamiseks ja meenutamiseks midagi meie ansamblist. Pettuma ei pea seal juures ilmselt keegi – nalja saab” võtab bändi kitarrist Mihkel Masso DVD ja DVD ilmumisega seonduva lühidalt kokku.

Filmi treilerit näeb aadressil www.ursula.ee/film
PRESSILE: fotosid võib võtta www.ursula.ee

Filmi pikkuseks on 98 minutit, seda saab osta kõikidest suurematest poodidest üle eesti. Plaat ilmus Cube Productionsi ja Kulundpea Records koostöös.

DVD plaadi esitluskontsert toimub laupäeva, 9 juuni õhtul algusega kl 22 Tallinna Rockcafes. Kontserdi erikülalisteks on ansamblid Pulls ja Kognito.

Filmi treiler: